Możesz kliknąć, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez nas i naszych partnerów, w celu skalkulowania lub wystawienia polisy ubezpieczeniowej. Możesz zmieniać swoje dane jak również odmówić wyrażenia zgody.

Pamiętaj, że niektóre rodzaje przetwarzania danych osobowych mogą nie wymagać Twojej zgody, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu za pomocą formularza kontaktowego informując o zmianie decyzji.

Twoje preferencje będą mieć zastosowanie tylko do tej witryny i możesz je w każdej chwili zmienić.

Przekazując nam swoje dane osobowe w celu realizacji transakcji, Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji Twojego zamówienia.

Za Twoją zgodą możemy wykorzystywać Twoje dane w celu przekazania odpowiedzi i ofert o które wystąpisz droga e-mail lub telefonicznie. Możesz kliknąć, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie tych danych przez nas i naszych partnerów w celu skalkulowania i wystawienia polisy ubezpieczeniowej.

Nie rejestrujemy IP Twojego komputera, nie rejestrujemy zewnętrznego adresu IP dostawcy internetu, nazwy domeny, typu przeglądarki, czasu dostępu, rodzaju systemu operacyjnego, nie wysyłamy reklam, z wyjątkiem takich o które wystąpisz, nie przechowujemy plików cookie..
PYTANIA I DANE KONTAKTOWE

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć, przesłać komentarz lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: grupamaxi@wp.pl

Swoją zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem grupamaxi@wp.pl